KONST / Litografier / Färglitografi 7618071
nr 761 8071
Färglitografi
Signerad, 42/180, "Solnedgång i havslandet", motivets mått: 27x42
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 maj 2012
kl 18:25:05
27/5 22:48:32
28/5 14:07:35
200 kr